Едноцветно шалте – Роза

16.80 лв.

Капитонирано двулицево шалте
Размер: 160х220 см
Плат: Микрофибър
Опаковка: ПВЦ чанта

2 налични

Код: ЕШЕ - 005 Категории: , Етикет: